İade Koşulları

İade Koşulları Sipariş ve Teslimat Koşulları

-Antalya içi siparişlerde teslimat aynı gün yapılmaktadır.
-Saat 17:00 kadar yapılan siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.
-Saat 17:00 sonra yapılan siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.
-Şehir içi siparişlerde pos makinası ile kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
-Servislerimiz 100 tl ve üzeri olmak şartıyla yapılmaktadır.
-100 tl altında yapılan siparişlerde 10 tl servis ücreti alınmaktadır.
-Antalya dışı alışverişlerde 250 tl altında yapılan Siparişlerin Kargobedeli alıcıya aittir.
-Bireysel siparişlerde teslimat süresi 2-5 gün arasıdır.
-Toplu/kurumsal siparişlerde teslimat süresi ayrıca detaylanır.
-Teslimatlar anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile yapılmaktadır.Ödeme alıcıya aittir.


ANTALYA VE ÇEVRESİ  YURTİÇİ  KARGO TARAFINDAN GÖNDERİLMEKTEDİR.

SAAT 12:00 DEN ÖNCE VERİLEN SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN TESLİM EDİLMEKTEDİR.
SAAT 17:01 DEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER ERTESİGÜN TESLİM EDİLMEKTEDİR.
 

 • Serik          
 • Gündoğdu
 • Çolaklı
 • Evrenseki
 • Kumköy
 • Side
 • Sorgun
 • Titreyengöl
 • Manavgat
 • Kızılağaç
 • Kızılot
 • Okurcalar
 • İncekum
 • Avsallar
 • Türkler
 • Payallar
 • Konaklı
 • Alanya
 • Oba
 • Kestel
 • Mahmutlar
 • Kargıcak
 • Beldibi, Göynük,Kemer, Kiriş, Çamyuva, Tekirova, Kumluca, Finike, Demre
   

 

İade Bilgileri

Aldığınız her ürün, firmamız garantisi altındadır.

Teslim Almama Hakkı

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslimatı yapan kurye önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik varsa kuryemize iade ederek veya kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra firmamız kuryesinin veya kargo firmasının "görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu" unutmayınız.

İade Koşulları

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Kurye teslimatı kabulünden sonra üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde; ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade Ödemesi

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Toplam 7 gün içerisinde tüm iade işleminiz gerçekleşmektedir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Elektronik alışveriş yapma adımları :

1. Sitemizden alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olduğunuzda kampanya ve duyurularımızdan haberdar olursunuz. Üye olmak içinYeni Üyelik linkini kullanabilirsiniz.

2. Almak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir.

4. Sepetinizdeki ürünleri 2 farklı şekilde satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme ve havale/EFT ile indirimli ödeme. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten son adıma "Siparişi Onayla" butonuna tıklayın.

5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı takdirde, size siparişinizle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün kargo şirketiyle teslim edilir.

6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecek ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

7. Sipariş Takibi modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada 128 bit SSL haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin "http://.." biçiminde değil, "https://.." biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti kilitli olarak yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin sitemizden bankaya aktarılması, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşeninin yanında "CVV/CVC2 kodu" da, çalıntı kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş, bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.


Ödeme Koşulları

-Sipariş toplam bedeli,tasarım onayını takiben banka havalesi/eft/posta havalesi veya kredi kartı
 ile peşin olarak alınmaktadır.Chocolate Hotel